Populäraste TV-programmen - På TV lordag

ComeOn

  1. 04:30 Monaro Panthers U20 v Canberra U20
  2. 04:30 Avondale Heights U20 v Oakleigh Cannons U20
  3. 04:40 Newcastle Jets U18 v Lambton Jaffas U20
  4. 04:40 Lake Macquarie City U20 v Maitland U20
  5. 05:00 Sydney II v Sydney United
  6. 06:30 Newcastle Jets II v Lambton Jaffas
  7. 06:30 Lake Macquarie v Maitland
  8. 07:00 Alamein v South Melbourne
  9. 07:00 Riverina Rhinos U20 v Woden Weston U20
  10. 07:00 Bayswater City U20 v Perth U20
  11. 07:00 Armadale U20 v Inglewood United U20
  12. 07:00 ECU Joondalup U20 v Rockingham City U20
  13. 07:00 Cockburn City U20 v Stirling Lions U20
  14. 07:00 Calder United v Bayside United
  15. 07:00 Heidelberg United v Southern United
  16. 07:00 Balcatta U20 v Floreat Athena U20
  17. 07:10 Broadmeadow Magic U20 v Weston Workers U20
  18. 07:15 Avondale v Oakleigh Cannons
  19. 07:30 Campbelltown City v Adelaide Olympic
  20. 07:30 Adelaide Blue Eagles v Croydon Kings
  21. 07:30 Adelaide United II v Adelaide Comets
  22. 07:30 South Adelaide Panthers v West Adelaide
  23. 08:00 Heidelberg United U20 v Dandenong City U20
  24. 08:30 Sutherland Sharks U20 v Wollongong Wolves U20
  25. 09:00 Dandenong Thunder U20 v South Melbourne U20
  26. 09:00 Cockburn City v Stirling Lions
  27. 09:00 ECU Joondalup v Rockingham City
  28. 09:00 Mt Druitt Town U20 v Marconi Stallions U20
  29. 09:00 Bayswater City v Perth
  30. 09:00 Broadmeadow Magic v Weston Bears
  31. 09:00 Riverina Rhinos v Woden Weston
  32. 09:00 Armadale v Inglewood United
  33. 09:00 Perth Glory II v Sorrento
  34. 09:00 SWQ Thunder v Queensland Lions
  35. 09:00 Balcatta v Floreat Athena
  36. 09:30 Hume City v Pascoe Vale
  37. 10:00 Heidelberg United v Dandenong City
  38. 10:30 Sutherland Sharks v Wollongong Wolves
  39. 10:30 Gold Coast Knights v Brisbane Roar II
  40. 11:00 Mt Druitt Town v Marconi Stallions
  41. 11:00 Dandenong Thunder v South Melbourne
  42. 11:00 Magpies Crusaders v Brisbane City
  43. 11:30 Adelaide Raiders v MetroStars
  44. 11:45 Hume City U20 v Pascoe Vale U20
  45. 14:15 Galatasaray v Türk Telekom
  46. 16:00 ÍBV v Fylkir
  47. 16:30 Santa Clara v Vitória Setúbal
  48. 16:30 Tofaş v Bahçeşehir Koleji
  49. 20:30 tbc v Vélez Sarsfield
  50. 21:00 Rennes v PSG
  51. 21:00 Always Ready v Bolívar
  52. 22:45 tbc v Atlético Tucumán
  53. 23:15 Real Potosí v San José
  54. 01:00 tbc v River Plate
  55. 01:30 Royal Pari v Nacional Potosí
  56. 04:40 Valentine U20 v Charlestown C. Blues U20
  57. 05:00 Blacktown City U20 v Rockdale City Suns U20
  58. 05:00 Manly United U20 v Sydney City East U20
  59. 05:00 Cooma Tigers U20 v Belconnen United U20
  60. 05:00 Gungahlin United U20 v Tuggeranong United U20

Viaplay

  1. 05:00 NFL Total Access

SVT Play

  1. 06:00 Den stora älgvandringen
  2. 16:00 Rapport
  3. 17:55 Sportnytt
  4. 18:00 Rapport
  5. 19:30 Rapport
  6. 19:45 Sportnytt
  7. 22:45 Rapport

Strive sport

  1. 20:30 Inter - Juventus

C More Live 2

C More Live 3

C More Live 4